Teknemiz

 

Elif 3 Teknesi

Ayvalık limanında bulunan teknemiz dalış için özel tasarlanmış 23 kişi kapasiteli

25 m² güneşlenme alanına sahip butik dalış hizmeti veren bir teknedir.

Elif 3 teknesi
AYVALIK dalış

Neden butik çalışıyoruz ?

Ayvalık’ta genellikle 70 -80 kişilik  kalabalik dalgıç  gruplarına hitap eden dalış tekneleri vardır. Bizde onlardan biriydik fakat dalıcılarımız dalış için uzun zaman malzeme beklemeleri su  altında kalabalık grupların olması nedeniyle keyif alamadıkları gibi geri bildirimlerini değerlendirdik ve bu nedenle Ayvalık ta güvenli ve keyifli dalışlar için butik çalışma kararı  aldık.

Butik çalışmanın avantajları

  • Kalabalık olmaması nedeniyle dalıcılar ile daha çok ilgileniriz. Kalabalık teknelere göre grupları yetiştime ve dönüş için bir telaşımız olmadığından suda daha çok zaman geçirir ve daha keyifli vakit geçirmenizi sağlarız.
  • Deneme dalışı sonrasında eğitime karar verebilir ve hemen aynı gün başlayabilirsiniz . ..
  • Kalabalık  teknelerde Deneme dalışları normalde 1 kere yapılır. çünkü 2. kez istenirse yetiştirilemez fakat teknemizde yarı ücreti karşılığında 2. kez deneme dalışı yapabilirsiniz .
  • Gelişim dalışları yapacak olan sertifikalı dalıcılar  uygun olduğu takdirde ücreti karşılığında 3. dalışı yapabilirler.

 

Tekneyi kapatmak istiyoruz program nedir ?

Kapasitesi büyük bir tekneyi kapatma ihtimali düşük ve çok masraflıdır . Aileniz arkadaşlarınız yada grubunuzla uygun fiyata tekneyi günlük olarak sadece sizin grubunuza özel kiralayıp kapatabilirsiniz .

Bu nedenle tek düze bir konsept yoktur grubun isteğine göre kararlaştırılıp program hazırlanır . isterseniz saat 10 yerine size özel  13 te çıkabiliriz hava uygun ise sizin istediğiniz bir dalış  noktasına gidilebilinir. Teknede kahvaltı yapabilir, yemekte ister mangal yapılır isterseniz deniz mahsulleri ile ziyafet çekebilirsiniz.  ( Lütfen istediğiniz program için fiyat alınız . )

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.