Sabancı Üniversitesi Ayvalıkta dalış etkinliği düzenledi

Sabancı üniversitesi sualtı sporları kulübü okulların açılması ile ilk etkinliğini Ayvalık a düzenledi.

Ayvalık ‘a ilk defa dalış yaptıklarını söyleyen kulüp eğitmeni Rüzgar Deniz Sinoplu kırmızı mercanların çok güzel bir değer olduğunu yitirilmemesi gerektiğini söyledi.

Deli mehmet, 14 kulaç, patriçya burnu, mağaralı burnuna yapılan dalışlar çok keyifliydi hava şartı nedeniyle nadiren gidilen bu dalış noktalarında canlı popülasyonu oldukça iyiydi ıstakoz,orfoz,müren,sinarit,eşkina,eagle ray,orkinos, gören dalıcılar ayvalık ı çok canlı bulduklarını ve ilk fırsatta tekrar geleceklerini dile getirdiler.

Cumartesi akşamı cundaya giden grup cundanın enfes lezzetlerinde tattılar.

Pazar günü erken dönüş için Dalışlar çok daha planlı ve organize yapıldı saat 16 :30 da karaya dönen ekip güzel hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Organizasyonu düzenleyen kulüp başkanı Emirhan ve Gezi sorumlu Görkem Ayvalık 3 sea dalış merkezi sahibi Koray Hocaya kulüp poların dan hediye ettiler.

Sabancı üniversitesini misafir etmekten mutluluk duyduk genç dinamik kültürlü eğitimli bir ekip dalış kurallarına çok bağlılar bu tarz kulüplerle çalışmaktan keyif duyuyoruz sabancı üniversitesi sualtı sporları kulübünü  Her zaman Bekleriz …

Tekrar görüşmek dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.