Dalış Kursları

Dalış büyüleyici bir etkinlik, denizi çok seviyorsunuz sualtını merak ediyorsunuz, dalış kursuna katılıp alacağınız belge ile bunu sürekli hale getirip hobiniz olsun istemez misiniz ?

Neden Eğitim almalısınız ?

Dalıcılarımız dalışı  şöyle tanımlıyorlar   ” suyun altına indiğimde zihnim tamamen boşalıyor dünyavi sıkıntılardan uzaklaşıyorum hatta tamamen unutuyurum , kendi nefesimle başbasayım , 3 boyutlu bir ortam sanki uçuyormuş gibi hissediyorum.” evet bir çok dalıcının ifadesi bu şekilde bu yüzden dalış diğer faaliyetlerden etkinliklerden Keskin bir çizgi ile ayrılıyor .

Ben çok istiyorum fakat yalnızım birini bulsam kesin gelirim

Bir etkinliğe başlarken çekincelerimiz olur . Yanımızda bize destek olacak yada beraber yapacak birini ararız bulamadığımızdada erteleriz .  Yalnız değilsiniz geldiğinizde yabancılık çekmiyeceksiniz dalışta paylaşım , yardımlaşma dalışın ilk kurallarındandır. Geldiğinizde göreceksiniz çok kısa sürede sizin gibi düşünen aynı ortak zevklere sahip kişilerle tanışıp onlarla dalış yapacaksınız .Dalışı diğer sporlardan / faaliyetlerden ayıran en önemli özelliklerinden biride yaş, cinsiyet, boy, kilo, tahsil, iş farketmeksizin bir arada yapılabilmesi 14 yaşında bir dalgıç ile 60 yaşında bir dalgıç ile body ( dalış  eşi ) olabilmektedir.

Dalış keyif verici bir etkinliktir, fakat birtakım kurallara sahip bir disiplindir. bir grup halinde dalış yapabilmek için mutlaka belgeye ihtiyaç vardır . Eğitimsiz ve belgesiz bunu yapamazsınız. Belgesiz yapmak istediğiniz her dalış Deneme dalışı olarak adlandırılır.

( Deneme dalışı 5 metreye eğitmen  kontrolünde yapılır, eğitim  gerektirmez )

Dalış sisteminde seviyeler vardır  ve her seviyenin inedileceği derinlik yetkinlikleri farklıdır.

Üst seviyeye geçebilmek için kayıtlı dalış sayısı tecrübe dalışları  ve alınan eğitimler ile olmaktadır.

Dalış seviyeleri şartları ve yetkinlikleri ;

Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0544 292 52 14 üzere arayınız .

Kayıt formu doldurun biz size ulaşalım.

Yazar: admin